Wien - S-bahn

Úvod Itálie Francie Španělsko Švýcarsko EU a Brusel Nizozemí Balkán Severské st.
Portugalsko Andorra Rusko V.Británie Irská rep. Asie Afrika Ostrovy Servis
Lodní linky Zvláštní úz. Sci-fi train Novinky Aero-Bus Tranzit « « «

Wien-spojení

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nebojte se vídeňské S-bahn

Stažení dat(ve WORDU) z této stránky =zde=.

Síť S-bahn ve Vídni je poměrně obsáhlá. Nejezdí centrem města, ale velmi se mu přibližuje ve stanici Wien-Mitte.

Propojuje všechna důležitá nádraží, většinou alespoň s jedním přestupem.

 Platí veškeré železniční jízdenky a FIPky.

------------------------------------------------------------------------

Spojení z Wien Südbahnhof →Wien Nord(Wien Mitte) = přímé spojení směr Floridsdorf atd.(interval 6-7 minut)

************************************

Spojení z Wien Südbahnhof  Wien Westbahnhof  = přímé spojení, hodinový interval, anebo s přestupy ve stanicích Handelskai a Wien Hütteldorf(interval 6-7 minut, 15 minut a náhodný).

************************************

Spojení z Wien Südbahnhof Wien F.J.B.  = Buď směr Floridsdorf a přestup ve stanici Handelskai, odtud 1. stanici do Wien Heiligenstadt, přestup, a dál dvě stanice do Wien F.J.B.

Ze stanice Wien Heiligenstadt jezdí přímé vlaky do Gmündu. Anebo můžete jet  směr Wien Westbhf.(interval 1 hodina), přestoupit v Wien Hütteldorf na linku S-45, vystoupit Wien Heiligenstadt a dál jako předchozí.

************************************

Spojení z Wien Westbahnhof  → Wien Südbahnhof  =  buď pokud přijíždíte vlakem, je lépe vystoupit ve stanici Wien Hütteldorf a na Südbahnhof jet přímo(interval 1. hod.),  anebo s přestupy přes Handelskai(interval 15 min.+ 6-7 minut)

************************************

Spojení z Wien Westbahnhof  Wien F.J.B.  = linkou S-45 do stanice Wien Heiligenstadt (odtud jezdí přímé vlaky do  Gmündu) a dále do Wien F.J.B.(interval 15 min. + náhodný)

***********************************

Spojení z Wien F.J.B.  Wien Westbahnhof  =  výstup již v Wien Heiligenstadt a odtud dál přestup  směr Wien Hütteldorf(linka S-45), přestup na běžné vlaky směr Westbahnhof.

***********************************

Spojení z Wien F.J.B.  → Wien Südbahnhof  =  buď pokud přijíždíte vlakem, je lépe vystoupit ve stanici Wien Heiligenstadt  a s přestupy přes Handelskai(interval 15 min.) a dále na Südbahnhof (linky S-1, S-3, S-15, interval 6-7 minut). Při této trase z Handelskai jedete přes Wien Nord(Prátr) a Mitte(centrum).

***************************************************************************************************

Linky S-Bahn, zastávky, časy

  Ukázka tras a přibližné jízdní doby na zveřejněných trasách vídeňské S-Bahn

S - 1

  Wiener Neustadt Hbf   5:06
  Wiener Neustadt Nord 5:08 5:09
  Theresienfeld 5:11 5:12
  Felixdorf 5:15 5:15
  Sollenau 5:17 5:17
  Leobersdorf 5:21 5:22
  Kottingbrunn 5:23 5:24
  Bad Vöslau 5:26 5:27
  Baden(b Wien) 5:30 5:31
  Pfaffstätten 5:33 5:34
  Gumpoldskirchen 5:36 5:37
  Guntramsdorf Südbahn 5:39 5:39
  Mödling 5:43 5:51
  Brunn-Maria Enzersdorf 5:53 5:54
  Wien Perchtoldsdorf 5:56 5:56
  Wien Liesing 5:58 5:59
  Wien Atzgersdorf 6:01 6:02
  Wien Hetzendorf 6:04 6:05
  Wien Meidling 6:08 6:11
  Wien Matzleinsdorfer Platz 6:14 6:14
  Wien Südtiroler Platz 6:16 6:17
  Wien Südbahnhof Bstg. 21-22 6:18 6:19
  Wien Rennweg 6:21 6:23
  Wien Mitte 6:25 6:26
  Wien Nord 6:28 6:29
  Wien Traisengasse 6:32 6:32
  Wien Handelskai(S1) 6:34 6:34
  Wien Floridsdorf 6:37  

S-2

  Mistelbach   8:07
  Paasdorf 8:10 8:10
  Ladendorf 8:13 8:13
  Neubau-Kreuzstetten 8:18 8:19
  Niederkreuzstetten 8:22 8:22
  Hautzendorf 8:26 8:26
  Schleinbach 8:30 8:31
  Ulrichskirchen 8:33 8:34
  Wolkersdorf 8:37 8:38
  Obersdorf(A) Hst 8:40 8:41
  Seyring 8:44 8:45
  Kapellerfeld 8:47 8:47
  Gerasdorf 8:50 8:51
  Wien Leopoldau 8:55 8:55
  Wien Siemensstraße 8:58 8:58
  Wien Floridsdorf 9:01 9:02
  Wien Handelskai(S1) 9:04 9:04
  Wien Traisengasse 9:06 9:06
  Wien Nord 9:08 9:09
  Wien Mitte 9:12 9:13
  Wien Rennweg 9:15 9:15
  Wien Südbahnhof Bstg. 21-22 9:18 9:19
  Wien Südtiroler Platz 9:20 9:20
  Wien Matzleinsdorfer Platz 9:23 9:23
  Wien Meidling 9:27  

 

 

S - 3

  Wien Hütteldorf   7:34
  Wien Speising 7:40 7:41
  Wien Meidling 7:47 7:48
  Wien Matzleinsdorfer Platz 7:51 7:51
  Wien Südtiroler Platz 7:53 7:54
  Wien Südbahnhof Bstg. 21-22 7:55 7:56
  Wien Rennweg 7:58 7:59
  Wien Mitte 8:01 8:02
  Wien Nord 8:04 8:05
  Wien Traisengasse 8:08 8:08
  Wien Handelskai(S1) 8:10 8:10
  Wien Floridsdorf 8:13 8:14
  Wien Brünner Straße 8:16 8:16
  Wien Jedlersdorf 8:18 8:18
  Wien Strebersdorf 8:20 8:21
  Langenzersdorf 8:24 8:24
  Bisamberg 8:26 8:27
  Korneuburg 8:30 8:30
  Leobendorf-Burg Kreuzenstein 8:33 8:34
  Spillern 8:37 8:37
  Stockerau 8:41  

S - 15

  Hollabrunn   9:50
  Breitenwaida 9:54 9:54
  Göllersdorf 9:58 9:58
  Schönborn-Mallebern 10:01 10:02
  Höbersdorf 10:04 10:05
  Sierndorf 10:07 10:08
  Ober Olberndorf 10:10 10:10
  Stockerau 10:15 10:19
  Spillern 10:22 10:23
  Leobendorf-Burg Kreuzenstein 10:26 10:26
  Korneuburg 10:29 10:30
  Bisamberg 10:33 10:33
  Langenzersdorf 10:35 10:35
  Wien Strebersdorf 10:38 10:39
  Wien Jedlersdorf 10:41 10:41
  Wien Brünner Straße 10:43 10:43
  Wien Floridsdorf 10:46 10:47
  Wien Handelskai(S1) 10:49 10:49
  Wien Traisengasse 10:51 10:51
  Wien Nord 10:53 10:54
  Wien Mitte 10:57 10:58
  Wien Rennweg 11:00 11:00
  Wien Südbahnhof Bstg. 21-22 11:03 11:04
  Wien Südtiroler Platz 11:05 11:05
  Wien Matzleinsdorfer Platz 11:08 11:08
  Wien Meidling 11:12 11:13
  Wien Speising 11:18 11:18
  Wien Hütteldorf 11:24

 

S - 45

  Wien Handelskai(S45)   16:14
  Wien Heiligenstadt 16:18 16:19
  Wien Oberdöbling 16:22 16:22
  Wien Krottenbachstraße 16:24 16:24
  Wien Gersthof 16:26 16:27
  Wien Hernals 16:29 16:29
  Wien Ottakring 16:31 16:32
  Wien Breitensee 16:34 16:34
  Wien Penzing 16:36 16:36
  Wien Hütteldorf 16:40  

 

S-50

  Wien Westbahnhof   9:12
  Wien Penzing 9:15 9:16
  Wien Hütteldorf 9:19 9:20
  Wien Hadersdorf 9:23 9:24
  Wien Weidlingau 9:25 9:26
  Purkersdorf Sanatorium 9:28 9:28
  Unter Purkersdorf 9:30 9:31
  Purkersdorf-Gablitz 9:33 9:33
  Unter Tullnerbach 9:37 9:37
  Tullnerbach-Preßbaum 9:41  
 

Uvedené časy jsou vybrány pouze pro ukázku jízdní doby mezi jednotlivými zastávkami na lince.

S-60

Další doplnění průběžně.

 

 

 

Úvod Itálie Francie Španělsko Švýcarsko EU a Brusel Nizozemí Balkán Severské st.
Portugalsko Andorra Rusko V.Británie Irská rep. Asie Afrika Ostrovy Servis
Lodní linky Zvláštní úz. Sci-fi train Novinky Aero-Bus Tranzit « « «